O Triumf

poznaj-triumf-globusTRIUMF to niemiecka marka i wartości oparte na ponad 20-letniej historii.

Triumf to marka z misją, która dynamicznie rozwija się na europejskim rynku i jest coraz bardziej ceniona przez polskich konsumentów.
Triumf to marka, która dba o wysoką jakość produktów.
Triumf to marka, która oferuje wysokie wartości w bardzo atrakcyjnej cenie.

MISJA MARKI TRIMF:

Wytwarzanie najwyższej jakości produktów spełniających wysokie wymagania klientów oraz oferowanie ich w atrakcyjnej cenie.”

gtg-hansaProducentem produktów Triumf jest niemiecka firma GTG Hansa GmbH, która szeroko współpracuje z światowymi liderami działającymi w oparciu o najnowszą wiedzę i technologię.
www.gtg-hansa.de

poznaj-triumf-znaczekTriumf  łączy w sobie elementy odpowiedzialności społecznej oraz szczególną dbałość o jakość oferowanych produktów, kładąc szczególny nacisk na wybór kraju pochodzenia produktów.

Środki do prania sprzedawane pod marką Triumf są produkowane w Niemczech. To niemiecka jakość i wydajność w bardzo atrakcyjnej cenie.

Perełki zapachowe Triumf są produkowane we Włoszech. To mieszanka najlepszych i starannie wyselekcjonowanych zapachów z odrobiną słońca Italii.

Kompleksowe zarządzanie produktem od podstaw to domena najlepszych marek świata.

Triumf godnie do nich aspiruje. Dzięki temu coraz więcej konsumentów postrzega Triumf jako wiarygodną markę, której można zaufać.

Triumf Jakości nad Ceną!

 

Poznaj nasze inne marki