Polityka jakości

piolityka-jakosci-rece

Głównym celem marki Triumf jest wytwarzanie najwyższej jakości produktów spełniających wysokie wymagania klientów oraz oferowanie ich w przystępnej cenie.

Triumf nieustannie dba o standardy jakościowe:

Triumf stawia na jakość, dlatego wszystkie procesy produkcyjne w obrębie wytwarzania produktów Triumf są powierzone najlepszym fabrykom w Europie Zachodniej. Zakłady te mają niezbędne certyfikaty jakościowe oraz zarządzania procesami produkcyjnymi a także są uznane od wielu lat za wiodące w branży.

Dbanie o jakość przez markę Triumf polega również między innymi na stałym udoskonalaniu swoich produktów. Jest to oddzielny i złożony proces polegający w głównej mierze na stałym badaniu stopnia zadowolenia konsumentów oraz śledzeniu trendów rynkowych.

Triumf stawia na rozwój, dlatego w oparciu o badania marketingowe jak i trendy rynkowe stale rozszerza wachlarz oferowanych produktów oraz kładzie nacisk na wdrażanie wszelkiego rodzaju innowacji.

Poznaj Triumfujące Nowości

 

polityka-jakosci-rodzinkaTriumf stawia na bezpieczeństwo, powierzając produkcjęoferowanych wyrobów liczącym się w branży  zakładom, które dbają o bezpieczeństwo produkcji między innymi poprzez zoptymalizowane procesy ukierunkowane na zapobieganie błędom w wytwarzaniu. Zakłady te pracują zgodnie z wszelkimi przyjętymi standardami europejskimi.

polityka-jakosci-znaczekProdukty w marce Triumf są wyjątkowo bezpieczne i przebadane dermatologicznie. Triumf posiada w swojej ofercie wyroby dla dzieci i alergików oraz osób z problemami skórnymi.

Triumf jakości nad ceną!

 

Poznaj nasze inne marki